Jakie krzesło dla pierwszoklasisty wybrać najlepiej?

Według szacunków każdy przeciętny uczeń w ciągu całego roku szkolnego na naukę przeznacza nawet kilkaset godzin. Jest to ogrom czasu. A w związku z tym rodzice dzieci, uczęszczających już do szkoły powinni zwrócić szczególną uwagę na to, aby odrabianie lekcji nie miało negatywnego wpływu na ich kręgosłup. Również na to, żeby przebiegało w wygodny i przyjemny sposób.

Zatem, gdy przygotowujemy pokój dla pierwszoklasisty, powinniśmy mieć przede wszystkim na uwadze to, aby zapewnić mu zdrowe i przyjemne miejsce, przeznaczone do zdobywania nowej wiedzy, na które składa się także dobre krzesło dla pierwszoklasisty!

Fotel_regulowany_komfort_L
Fotel Regulowany Komfort-L

W jaki sposób dbać o kręgosłup naszego dziecka?

Jeśli przestrzeń do nauki dla naszego dziecka zostanie zaprojektowana w odpowiedni sposób, pozwoli to równocześnie na zachowanie jego prawidłowej postawy. Nie wystarczy tutaj jedynie powiedzieć „siedź prosto” i liczyć na to, że nasza pociecha sama zadba o swój kręgosłup, niezależnie od tego, jakie warunki jej zapewnimy. W związku z czym funkcjonalność mebli, wybieranych dla naszego potomka powinna stanowić priorytet w trakcie podejmowania decyzji, a nie jedynie cena, czy ładny kolor danego mebla. Idealną opcją jest zestaw iz fotela i biurka z regulacją wysokości.

Meble do nauki dla dzieci oferowane przez ergodesk.pl to meble, które wymuszają u nich jak najbardziej prawidłową postawę. Pozwalają one między innymi na dopasowanie wysokości blatu do wzrostu dziecka. Tudzież w przypadku krzesła ergonomicznego – na jego regulację, zarówno wysokości, głębokości oraz oparcia.

Najlepsze i zdrowe krzesło dla dziecka – to krzesło regulowane!

Czym charakteryzuje się dobre krzesło regulowane? Powinno ono przede wszystkim posiadać regulację wysokości oraz regulację kąta nachylenia oparcia. Istotny element stanowi także regulacja głębokości siedziska.

Fotele tego rodzaju znajdują się w ofercie naszego sklepu internetowego. Są to krzesła do biurka dla dzieci iStudy w trzech modelach do wyboru w różnych kolorach każdy. Są wśród nich trzy następujące modele foteli – fotel „Bakalawr”, „Faworyt” i „Leader”. Jeśli już decydujesz się na zakup dobrego fotela dla swojej pociechy wyposaż od razu jej pokój kompleksowo i zdecyduj się również na biurko z regulacją wysokości. Zapewnij swojemu dziecku wygodę miejsce pracy, a sam śpij spokojnie, wiedząc, że dobrze dbasz o jego postawę. Zyska na tym nie tylko jego kręgosłup, ale również Twój portfel, ponieważ w zestawie płacisz mniej! Jeśli jeszcze masz jakieś pytania, zespół naszych fachowców z pewnością odpowie na każde z nich. Zatem, zapraszamy do kontaktu!

X