Fotel dla dziecka.

fotel_regulowany_HYY_06

Wrzesień to czas rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Wiąże się on z urządzaniem miejsca do nauki dla naszych dzieci, zwłaszcza tych, które właśnie zaczną uczęszczać do pierwszej klasy. Co powinno się składać na kąt do nauki dla Twojej pociechy? Absolutne minimum stanowi biurko i fotel do biurka. Na rynku meblarskim jest ogromny wybór tego rodzaju mebli. Ale mamy dla Ciebie propozycję sprawdź jakie krzesła do nauki i zabawy przy biurku znajdują się w ofercie sklepu, który specjalizuje się właśnie w sprzedaży biurek i krzeseł dla dzieci. Więcej szczegółów znajdziesz w dalszej części artykułu…

Jak wybrać odpowiedni fotel dla dziecka?

Najlepsze krzesło to takie, które będzie jak najbardziej uniwersalne, jednakże niezmiernie trudno byłoby stworzyć taki fotel do biurka, który będzie wygodny praktycznie dla każdego. W związku z czym szczególnie istotne jest to, czy posiada ono system regulacji. Warto zauważyć, że im bardziej jest on rozbudowany, tym lepiej. Regulacja powinna dotyczyć głównie wysokości siedziska oraz kąta nachylenia oparcia. Ponadto siedzisko i oparcie naszego fotela do pracy przy biurku powinno być przynajmniej w pewnym stopniu elastyczne, a nie zupełnie sztywne. Wówczas krzesło płynnie dopasuje się nawet do niewielkich ruchów naszego ciała.

W momencie, gdy wybieramy krzesło dla naszej pociechy uwzględniamy te same aspekty, co przy wyborze modeli dla dorosłych. Oczywistym jest jednak to, że fotel dziecięcy musi być odpowiednio mniejszy – dostosowany do jego wzrostu. Natomiast, jeśli dodatkowo ma rosnąć wraz z naszym dzieckiem musi posiadać właściwy system do regulacji, szczególnie w kwestii wysokości siedziska.

Jakie krzesła do biurka dla dzieci odnajdziesz w ofercie sklepu iStudy?

W sklepie odnajdziesz między innymi ortopedyczne fotele dla dzieci. One rosną wraz z nimi, a co za tym idzie zapobiegają powstawaniu różnego rodzaju wad postawy. W aktualnej ofercie znajdują się trzy modele krzeseł, a mianowicie:

– „Bakalawr” – dostępne w dwóch różnych wersjach kolorystycznych proste krzesełko do biurka. Dzięki temu nie ma możliwości porysowania podłogi w trakcie użytkowania go przez nasze dziecko;

– „Faworyt” – dostępny w trzech różnych wersjach kolorystycznych ergonomiczny fotel dla dzieci na kółkach. Posiada nie tylko regulację wysokości, ale również możliwość zmiany pozycji oparcia;

– „Komfort-L” – występujący w dwóch różnych wersjach kolorystycznych. W pełni regulowany fotel do biurka, którego charakteryzuje nie tylko możliwość regulacji wysokości pracy i oparcia, ale także niezależnej regulacji głębokości siedziska.

Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, zapraszamy do zaglądania na naszą stronę internetową i kontaktu! Znajdź już dziś idealne krzesło dla pierwszoklasisty!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X