Wybierasz umeblowanie pokoju Twojej pociechy? Wybierz zdrowe krzesło do biurka dla dziecka!

fotel_regulowany_HYY_06

Właściwie dobrane krzesło do biurka dla dziecka powinno głównie odciążać kręgosłup Twojej pociechy oraz podtrzymywać jej mięśnie. Przy tym on powinen zapewniając równocześnie, jak najbardziej optymalną pozycję całego ciała. Ponadto, dzięki dostępnym w nim mechanizmom regulacji powinien on także jak najkorzystniej wpasowywać się w potrzeby danego użytkownika. Oczywiście, aby dopełnić całości powinien on jednocześnie charakteryzować się zadowalającą ceną i naprawdę ładną, a zarazem jak najbardziej funkcjonalną tapicerką. Jednak czy są jeszcze inne ważne kwestie? Zatem, co tak naprawdę powinniśmy wziąć pod uwagę, gdy wybieramy odpowiednie fotel do biurka dla dziecka?

Idealne krzesło do biurka dla dziecka, to znaczy jaki?

Pośród wielu różnych cech, które powinien posiadać idealny fotel naszego potomka należy wskazać między innymi:

– obicie – najlepiej, jeśli będzie nie tylko dobrze wyglądać, ale będzie zwłaszcza, co jest szczególnie istotne przy dzieciach – odporne na zabrudzenia i niezmiernie łatwe do utrzymania czystości. Warto wybierać takie, które ma np. kolorową tapicerkę. Z kolei rodzice dzieci, które są alergikami powinni zdecydować się na obicie, niegromadzące kurzu;

– oparcie – najlepiej sprawdzi się takie, którego wygięcie dopasowuje się do naturalnych krzywizn kręgosłupa, podpierając je. Istotna jest tutaj także możliwość regulowania jego wysokości i odchylenia, którą z pewnością posiadają wszystkie krzesło do biurka dla dziecka

– siedzisko – nie powinniśmy kupować dzieciom, foteli, które są przeznaczone dla dorosłych użytkowników

– fotel dziecka musi być właściwie dopasowany do jego aktualnych wymiarów;

– odpowiednie wymiary – optymalna głębokość krzesła jest określana poprzez długości ud jego użytkownika; natomiast idealna szerokość to taka, kiedy siedzące na krześle dziecko ma po jego bokach jeszcze kilka centymetrów wolnej przestrzeni; z kolei wysokość siedziska powinna być tak dopasowana, aby jego stopy opierały się o podłogę, natomiast nogi zginały się w kolanach pod kątem prostym.

Ponadto najlepiej decydować się na fotel, który zapewni wyjątkową swobodę ruchów Twojej pociechy i nie ograniczy jej w trakcie pracy. Jak zatem znaleźć idealne krzesło, które spełni wszystkie powyższe warunki. I co więcej nie będziemy musieli go po roku wymieniać, bo Twoja pociecha tak szybko z niego wyrośnie? Znajdź dobre krzesło ergonomiczne dla dzieci, które posłuży przez bardzo długi czas.

Gdzie kupisz zdrowe krzesło do biurka dla dziecka?

My posiadamy w swojej ofercie regulowane zdrowe krzesła do biurka. Możesz je zakupić na stronach sklepu osobno lub w bardzo atrakcyjnych cenowo ofertach jako zestaw biurka z regulowane dla dzieci razem z ergonomicznym krzesłem. Zapraszamy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

X